“İstanbul Psikodrama Derneği üyelerine, Abdülkadir Özbek Psikodrama Dernekler Federasyonu’ndan bir duyuru geldi.”

Sevgili Üyelerimiz,

Dr. Abdülkadir Özbek Psikodrama Dernekleri Federasyonu’nun düzenleme kurulunda yer aldığı 5. IAGP Akdeniz Bölgesel Travma Konferansı 2-5 Kasım 2023’de Antalya-Türkiye’de düzenleniyor.

Dünyadan birçok uzmanın katıldığı, pre-kongre kurslar, paneller, sunumlar, atölyeler ve büyük grup çalışmaları ile zenginleştirilmiş kongre. programına ilişkin detaylı bilgilere kongre web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kongre web sayfası:
https://www.iagptraumadisasterconferenceantalya.org

Psikodrama öğrencilerine pre-kongre kursları ve kongre kayıt için özel indirimler bulunmaktadır.

Ayrıca, Konferans sırasında çeviri (İngilizce, Almanca, Portekizce, İspanyolca, Rusça, Ukraynaca, İbranice, Arapça, Türkçe vs) yapmak isteyen meslektaşlara da katılım ücretinde indirim sağlanacaktır. Çevirmen ihtiyacı 20 kişi ile sınırlıdır.

Kongre programında psikodrama, grup analizi, grup süreçleri, sanat terapi grupları gibi farklı grup sistemlerine ilişkin içerikler yer almaktadır.

Kayıt için link:
https://www.iagptraumadisasterconferenceantalya.org/events/the-5th-iagp-mediterranean-regional-conference-for-trauma-and-disaster

Kongre kaydı için kongre web sitesinden banka havalesi yoluyla veya WISE adlı kredi kartı gibi çalışan ödeme uygulamasını kullanarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Meslek Profesyonelleri Kayıt: 100 Euro
Psikodrama Öğrencileri:  65 Euro
Pre-konferans: 25 Euro
Kokteyl Partisi: 25 Euro
Gala Yemeği: 40 Euro

Antalya’da buluşmak dileği ile…
Dr. Abdülkadir Özbek Psikodrama Dernekleri Federasyonu