close

Cart

Cart

Yeniden bir arada

Yeniden bir arada

Bu yıl 14. Psikodrama Günleri’nde Kent Üniversitesi iş birliği ile 4-5 Şubat 2023 tarihlerinde “Yeniden Bir Arada” olacağız. Uzun süren bir aradan sonra yeniden bir araya geleceğiz. İyileşmek için, hatırlamak için, öğrendiklerimizi paylaşmak için, karşılaşmalar için yine psikodrama sahnesinde buluşacağız. Birbirimize, psikodramaya, sahneye, bir grubun içinde var olmaya, duygularımıza, bedenimize, oyunla, dansla, söyleşilerle “YENİDEN BİR ARADA” olmaya hepinizi davet ediyoruz.

İstanbul Psikodrama Derneği

Çocuk Psikodrama Atölyesi

Mektubunuz var!

İstanbul Psikodrama Derneği alandan uzman kişilerle sizleri buluşturmaya devam ediyor. Çocuklarla çalışan uzmanlar için iki özel eğitmen aramızda olacak ve bizimle bilgilerini paylaşacaklar.

Teorik ve uygulamalarla zenginleştirilmiş bu atölyeye katılarak, çocuk psikodramasının önemli isimlerinden Stefan Flegelskamp ve Milena Mutafchieva ile çalışma fırsatı bulabilirsiniz.

Çocuk Psikodrama Atölyesi, 13-14 Temmuz 2022 tarihlerinde Cezayir İstanbul’da gerçekleşecektir. Eğitimde çeviri olacaktır. Katılımcılara “Katılım Belgesi” verilecek olup, 20 katılımcının altında kayıt olması durumunda grup açılmayacaktır.

*Halen psikodrama eğitiminde olan adaylar için, kredilendirme konusunda bilgilendirme yapılacaktır.

Bilgi almak ve kayıt yaptırmak için bilgi@psikodramatist.com adresine yazabilirsiniz. Ayrıca eğitim hakkında bilgi almak için aşağıda ilettiğimiz Whatsapp grubuna katılabilirsiniz:

https://chat.whatsapp.com/BCujjlQtOZ62fUc10yacLX

Sevgi ve saygılarımızla,

İstanbul Psikodrama Derneği Yönetim Kurulu

© 2022 Created by ♡ONA for Psikodrama Derneği

X