Çevrimiçi Kökler,Kanatlar ve Yıldızlar Atölyesi

duyuru

KUŞAKAŞKIN PSİKO-İMGE-DRAMA NEDİR: Dr. Abdülkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü geçmiş eğiticilerinden İnci Doğaner’in, “Anne Ancelin Schützenberger Uluslararası Kuşakaşkın Terapi Okulu”ndaki eğitimi ve “Semboldrama” eğitimindeki çalışmalarından yola çıkarak geliştirdiği kaynaşık bir psikoterapi yöntemidir. Eğiticinin aldığı sertifikalı uzmanlık eğitimleri: Psikodrama, Semboldrama, Aile Terapisi, Dans Terapisi, Kuşakaşkın Terapi.

AMAÇ: Psikodrama eğiticilerinin ve psikodramatistlerin katılabileceği bu eğitimde, adı geçen iki parçalı yöntem iç-içe öğretilecektir. Eğitim için psikodrama eğitimi almış olmak zorunlu koşuldur. EĞİTİCİ: İnci Doğaner YARDIMCI EĞİTİCİLER: Ö. Sürel Karabilgin Öztürkçü, Ayşe Altan, G. Berna Gökengin, Hadi Sağın EĞİTİM ŞEKLİ: Tam Kapalı Grup şeklinde 15 günde bir perşembe akşamları 19:30- 21: 45. Atölye, çevrimiçi (Zoom Platformunda) gerçekleştirilecektir. Eğitim İnci Doğaner’in mesleki ve ücretli bir eğitim etkinliğidir. EĞİTİM SÜRESİ: 60 birim Temel Eğitim 60 birim İleri Eğitim (Grupta Canlı Süpervizyonlu Çalışmalar) + 20 birim adayın alanda Kendi Çalışması + 10 birim Bireysel Süpervizyon + 12 birim Grup İçinde Tez Sunumları ve Sınav. Toplam =162 birim. Sınav şekli ve sertifikasyon süreci daha sonra açıklanacaktır. Şimdilik eğitici ve yardımcıları tarafından imzalanacak belge ile sınırlıdır.

AYLIK ÜCRET: 500 TL (Eğitim boyunca sabit kalacaktır). KONTENJAN: 14 KİŞİLİK İKİ AYRI GRUPLA SINIRLIDIR. KAYIT KOŞULU: Aşağıdaki linkten 1 ARALIK 2021 TARİHİNE KADAR eğitim “Başvuru Formu”nu doldurunuz. Başvuru sayısının yüksek olduğu durumda, ilk başvuranlara öncelik verilecektir. Size 7 ARALIK 2021’e kadar dönüş yapılacak ve ilk aylık ücreti yatırmanız için IBAN numarası gönderilecektir. 20 ARALIK 2021 tarihine kadar ödeme yapmanız beklenmektedir, ödemeniz banka hesabımıza geçtiğinde kaydınızın tamamlandığı ve hangi grupta olduğunuz size bildirilecektir. Eğitim 6 OCAK (Grup 1) ve 13 OCAK (Grup 2) 2022 tarihlerinde başlayacaktır.

KAYIT LİNKİ

BAŞVURU FORMU (Word)

© 2019 İstanbul Psikodrama Derneği . Tüm Hakkı Saklıdır. Designed By SebComputer.