Mehmet Can GER

Mehmet Can Ger 1960 yılında İstanbul'da doğdu. 1979 yılında Avusturya Lisesi'nde 1989 yılında Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde eğitimini tamamladı. 2000 yılında Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde uzmanlık eğitimini bitirdi. 2001 yılından beri ayni hastanede Adli Psikiyatri Birimi'nde başasistan olarak görev yapmaktadır. Adli Psikiyatri konusunda sözel ve yazılı bildirileri, yayınları vardır.

1998 yılından beri Psikodrama ile ilgilidir. Dr. Abdülkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü'nde 2004-2009 yılları arasında Psikodrama eğitimi aldı.  Ayni enstitüde 3 yıllık yardım cı terapistlik süreci sonrası 2013 yılından beri enstitünün bir eğitmenidir ve yayın kurulu başkanlığı görevini sürdürmektedir.  2014-2016 yılları arasında enstitüye bağlı İstanbul Psikodrama Derneği'nde görev yapmıştır. 2014 ve 2015 yılarında "Cesaret Sahnede" temalı 8. İstanbul Psikodrama Günleri'nin ve "Dünden Bugüne Gruplar Sosyometri'nin Vaadi" temalı 9. İstanbul Psikodrama Günleri'nin düzenlenmesinde aktif rol almıştır. 9. İstanbul Psikodrama Günleri'nde "Kim Sağ Kalacak?"  panelinin konuşmacısıdır.   Cesaret Arketipi, Kurumsal İlişkilerin Bireysel İzdüşümleri konulu psikodrama grup çalışmalarını yapmış, 2016 yılında bir yaşantı grubunu yürütmüştür. Enstitünün yayınladığı kitaplarda çevirdiği bölümler vardır,  baskıda olan Psikodramada Süpervizyon kitabının çeviri editörüdür.

İletişim: Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Adli Psikiyatri Birimi, İstanbul e-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  

© 2019 İstanbul Psikodrama Derneği . Tüm Hakkı Saklıdır. Designed By SebComputer.