İstanbul Psikodrama Günleri 10

Önce Eylem Vardı

Psikodrama günlerimizin 10.sunu gerçekleştireceğimiz Önce Eylem Vardı temalı etkinliğimiz 3-4 Aralık 2016 tarihinde İstanbul Medipol Üniver sitesi Haliç Kampüsü'nde gerçekleşecektir, kayıt bilgilerini ve programımızı aşağıda sizlerle paylaşıyoruz . Hep birlikte olmak dileklerimizle... 

İstanbul Psikodrama Derneği

Kayıt için Dernek Hesap Bilgileri:

İBAN:     
TR26 0006 7010 0000 0047 6955 97

Yapılacak tüm ödemelerde havale işlemine isminizi yazmanız gerekiyor karışıklık olmaması açısından. ATM lerde kartsız işlemle yapılan gönderilerde isim çıkmadığından kime ait olduğu anlaşılamıyor. Bu hususa dikkat etmenizi rica ediyoruz. Katılım ücretini yatırdığınızı gösteren banka dekontunuzu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermeniz, kesin kayıt içinde hata olmaması açısından fayda sağlayacaktır.

Çalışma Grupları : 2 Gün 3'er saattir. Dr. Abdülkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü öğrencileri, Çalışma grubu için: 8, Konferanslar için 3 olmak üzere toplam 11 birim eğitim saatlerine ekleyebileceklerdir.

Çalışma grupları için herhangi bir ayrı başvuruya gerek yoktur. Katılım Ücreti Bilgileri:

Erken Kayıt süresi 25 Kasım'a kadardır.  Erken kayıt yaptıran Tüm öğrenciler için 100 TL , diğer katılımcılar için 150 TL dir.

25 Kasım sonrası kayıt ücretleri:   Öğrenciler için 120 TL , diğer katılımcılar için 200 TL. olarak belirlenmiştir.


PROGRAM DETAYLARI.

 

 

 
 
 
© 2019 İstanbul Psikodrama Derneği . Tüm Hakkı Saklıdır. Designed By SebComputer.