YENİLENEN WEB SAYFAMIZA HOŞGELDİNİZ...


Psikodrama ve Grup Psikoterapileri Derneğimiz 26 Ocak 2014 tarihinde gerçekleştirilen son genel kurulda tüzük değişikliği yapmıştır. Yeni tüzükle birlikte hem derneğimizin ismi "İSTANBUL PSİKODRAMA DERNEĞİ "olarak değişmiş hem de üye kabul sisteminde değişiklikler olmuştur.

Buna göre:
“Bir psikodramatik, sosyometrik grup psikoterapisi eğitiminin temel ve ileri aşamalarına devam eden veya temel veya ileri aşama eğitimini tamamlamış olan tıp doktorları, psikologlar, sosyal hizmet uzmanları (sosyal çalışmacılar), psikolojik danışmanlık ve rehberlik mezunları, lisans mezunu hemşireler ve yukarıdaki alanlarda yüksek lisans yapmış olmak” ölçütlerine uyan kişiler asil üye olacaklar, şimdiye kadar üyemiz olmuş ancak bu kriterlere uymayan üyelerimiz ise kabul ederlerse fahri üye olarak kalacaklardır.

Bu nedenlerle üye listemizi güncellemek ve tüm eksiklikleri tamamlamak arzusundayız. Şimdiye kadar sizlere sesimizi duyurmada çeşitli nedenlerle sorunlar yaşadık. Belki bu nedenlerle bazı meslektaşlarımızı küstürdük. Tahmin edersiniz ki tüm bunların nedeni bu işi gönüllü olarak yürütmemiz ve mesleki çalışmalarımız yüzünden bazen dernek faaliyetlerine yeterli zamanı ayıramayışımızdır. Öncelikle tüm aksamalar için sizlerden özür dileriz. Yeni tüzüğümüzle birlikte Dernek üye listemizi güncellemeye ve yeni üye kaydetmeye devam ediyoruz. Ancak halen ulaşamadığımız üyelerimiz var. Üyemiz olmanıza rağmen şimdiye kadar size ulaşamadıysak ya da halen üyemiz olmadıysanız lütfen

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

adreslerimizden bize ulaşınız. Siz yoksanız bir eksiğiz…

Yenilenen FACEBOOK ve WEB sayfamızda da göreceğiniz gibi psikodrama camiasını bir araya getirmeye ve çeşitli etkinlikleri yürütmeye devam ediyoruz. Eğitim grupları için kayıtlarımız devam etmektedir. Lütfen yenilenen WEB sayfamızı inceleyiniz ve güncel duyurularımızda sunduğumuz etkinliklerimizi takip ediniz.


Prof. Dr. Gül Şendil
İSTANBUL PSİKODRAMA DERNEĞİ BAŞKANI
25 NİSAN 2014
 

© 2019 İstanbul Psikodrama Derneği . Tüm Hakkı Saklıdır. Designed By SebComputer.