close

Cart

Cart

Psikodrama Grup Terapisi - Özlem ATA ULU / İmren AYKUT

Psikodrama, bireylerin yaşadıkları sorunları psikodrama sahnesinde ele alarak yeni yaşantılar yolu ile sahneledikleri grup terapisidir. Bireyler grubun güvenli ortamı içinde, grup yöneticileri eşliğinde, diğer üyelerle etkileşim içine girerler. Grup üyeleri alınan roller,oynanan oyunlar ve çalışılan bireysel konularla kendileriyle ilgili farkındalık kazanabilir, hayatlarındaki diğer rolleriyle ilgili esneklik geliştirebilirler.
Siz de psikodramayı merak ediyor ve deneyimlemek istiyorsanız grubumuz hakkında detaylı bilgi almanızı tavsiye ederiz.
*Grubumuz yetişkinlere yöneliktir.

Grup çalışması 22 kasım 2023’te başlayacak ve 12 hafta sürecektir. Katılım 15 kişi ile sınırlıdır, katılımcılarla bireysel öngörüşme yapılacaktır. Son kayıt 20 Kasım 2023 tarihidir.

İlişkiler (Psikodrama Yaşantı Grubu) Özge Kotan / Arif Yılmaz

Psikodrama kişinin iç dünyasını eylem yoluyla ifade ettiği bir grup terapisi yöntemidir. Güvenli bir grup içerisinde, psikodramatistler eşliğinde var olan durumların sahnelenerek yeniden gözden geçirilmesi hedeflenir.

Partner, aile, eş, arkadaşlık gibi ilişkilerinde zorluk yaşadığını düşünen ve bu ilişkilerine yakından bakmak isteyen. Kendini sürekli tekrarlayan ilişkiler içinde bulan. Bir yerden başlamak isteyip nereden başlayacağını bilemeyen katılımcılara açıktır.

Katılımcılar ön görüşme sonrası gruba dahil edilecektir. Grubumuz ücretlidir. Kontenjanımız sınırlıdır. Detaylar için bize whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz: Tel: 0506 823 92 14

© 2022-23 Created by -N for İstanbul Psikodrama Derneği

X